O nas

Active Sport Drzonków to nowa odsłona Odnowy Biologicznej na terenie WOSiR Drzonków.

Do dyspozycji gości oddajemy dwie sauny fińskie (istnieje możliwość wynajęcia na wyłączność) komorę infra-red, jacuzzi, wodne masaże wirowe, bicze szkockie, dwie przestronne sale do wypoczynku oraz szeroką ofertę masaży i zabiegów. Pobyt w Active Sport można połączyć z wizytą na pływalni krytej, która znajduje się piętro wyżej, na którą jest bezpośrednie przejście bez konieczności wychodzenia na zewnątrz pomieszczeń.


Odnowa biologiczna
Masaże
Zabiegi na ciało
Zabiegi dla sportowców

Uważamy, że każdy powinien mieć prawo do odpoczynku i regeneracji sił po męczących dniach spędzonych w pracy, jednak dłuższy urlop z dala od monotonii dnia codziennego nie zawsze jest możliwy. Z myślą o osobach, które nie mogą pozwolić sobie na ucieczkę od obowiązków, Active Sport proponuje skorzystanie z bogatej oferty Odnowy Biologicznej. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że wizyta w Odnowie może być równie skuteczna jak wypoczynek w promieniach tropikalnego słońca czy w nadmorskim kurorcie. Dlaczego? Odnowa Biologiczna to nic innego jak szereg działań mających na celu przyśpieszenie naturalnych procesów regeneracji tak abyśmy na nowo poczuli się wypoczęci i zrelaksowani.

Active Sport to miejsce w pełni dostosowane do potrzeb i oczekiwań zarówno dla osób poszukujących relaksu jak i zawodowych sportowców. Nasza profesjonalna kadra specjalizuje się w masażach i zabiegach relaksacyjnych, pielęgnacyjnych, rehabilitacyjnych oraz sportowych. Proponowane masaże relaksacyjne tj. masaż czekoladą, masaż gorącymi kamieniami, lub kijami bambusowymi pozwolą w pełni się odprężyć i zrelaksować, a w połączeniu z zabiegami pielęgnacyjnymi będą istną ucztą zarówno dla umysłu jak i ciała! Masaże klasyczne, lecznicze ukoją ból oraz polepszą ogólny stan zdrowia, a zabiegi rehabilitacyjne pozwolą odzyskać sprawność po urazach, czy przebytych chorobach. Zabiegi i masaże dla sportowców nie tylko przyniosą ulgę po intensywnym wysiłku, ale także zmniejszą ryzyko urazów i przygotują organizm do dalszego wysiłku. Profesjonalizm naszej kadry zapewni naszym Klientom najwyższą jakość świadczonych usług.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 14:00 do 22:00 oraz w weekendy od godziny 13:00 do 22:00.